سبد خرید 0
لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
مبلغ کل: 0 تومان

رشدقارچ|پرورش قارچ در خانه و کسب درآمد از تولید قارچ

نویسنده : عبدی / تاریخ نوشته : جمعه, 22 فروردین 99 /

پرورش قارچ در خانه

رشد قارچ در خانه جلوه خارق العاده از خلق  طبیعت در خانه است فقط با چند ابزار ساده می تواند ، محیط مناسب رشد قارچ و پرورش قارچ را در خانه فراهم آورید و به کسب درامد از تولید قارچ برسید. با رشد قارچ و پرورش قارچ  در خانه شما  میتوانبد هر نوع از قارچ که در بازار موجود نیستند  پرورش و از درآمد  تولید قارچ در خانه بهره برداری کنید.

رشد قارچ در هر جایی!!!!

 در حال حاضر انواع  قارج مانند شیتایکه ، صدف ، بوقلمونی ، ترکی، لوستری….  و میلیون ها گونه قارچ امروزه در دنیای ما در حال رشد هستند.

بعضی از آنها خوراکی هستند و از نظر سلامتی اثرات مختلفی دارند ، در حالی که برخی دیگر به شدت سمی هستند و می توانند یک فیل پنج تنی را در مدت زمان ده ثانیه یا کمتر به زانو در بیاورند

 

جستجوی قارچ در طبعت بسیارآسان  است.با پیاده روی ساده می توانید قارچ های مختلفی در در کنار تنه درختان یا شاخه رختان  پیدا کنید.و کافی است که کمی با انوع قارچ ها آشنا باشید در این هنگام است که به راحتی می توانید تشخیص دهید کدام نوع قارچ سمی است و کدام نوع نه و برای سلامتی مفید است.

به عنوان مثال در تصویر زیر یک قارچ لویتری را میبینید که برای پخت و پز در سراسر جهان از ان استفاده می شود .

پرورش قارچ در خانه

در مقابل یک نوع قارچ لوستری دیگر وجود دارد که در تصویر زیر میبینید و شباهت بسیاری با قارچ لوستری غیر سمی دارد، امادر واقع این قارچ سمی است .

قارچ لوستری

به دلیل عدم تشخیص قارچ سمی از قارچ غیر سمی در طبیعت و همچنین کسب درامد از تولید قارچ خیلی از افراد به فکر پرورش قارچ و رشد قارچ در خانه هستند.

دوری از قارچ سمی با رشد قارچ در خانه

خب اگر تصمیم گرفته اید که با رشد قارچ در خانه آشنا شوید و برای خودتان با تولید قارچ کسب درآمد کنید. با شرکت سپید مزرعه همرا باشید و برای کسب اطلاع بیشتر از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.در ایتدا باید به دنبال شرکتی باشید که گونه و تخم های مختلف قارچ به فروش برساند.

شرکت سپید مزرعه صحرا با سال ها تجربه جهت ارائه انواع خدمات در پرورش قارچ اطلاعات لازم را به شما بدهد.

 

اگر در پرورش قارچ تازه کار هستید نگران باشید!!!، شاید بهتری اشت در ایتدا با تولید قارچ چتری شروع کنید.این نوع قارچ به شدت رشد می کند و به اندازه کافی سازگار دارد که می تواند در بسیاری از مناطق و اقلیم های مختلف دما رشد کند.

قارچ شیتایکه یکی دیگر از گزینه های آسان برای رشد قارچ است.

در ادامه شما به یک سری امکانات ساده برای رشد قارچ نیاز دارید، موارد خاصی ضروری هستند. شما نیاز خواهید داشت که مشاوران ما شما را برای راه اندازی سالنی کوچک در خانه راهنمایی می کنند همین الان با ما تماس بگیرید.

کسب درامد از تولید قارچ

قارچ ها چگونه رشد می کنند؟

قارچ ها از اسپور (نه دانه) رشد می کنند که بسیار ریز هستند و نمی توان اسپورها را با چشم غیر مسلح مشاهده کرد. این اسپورها به جای خاک ، برای تغذیه به ماده هایی مانند خاک اره ، دانه ، نی یا تراشه های چوبی متکی هستند. ترکیبی از اسپورها و این منابع غذایی را تخم ریزی می گویند.

کجا می توان قارچ ها را پرورش داد

قارچ ها در محیط های تاریک ، خنک و مرطوب رشد می کنند. هنگامی که شما در خانه قارچ پرورش می دهید ، مکانی مانند زیرزمین شما ایده آل است ، اما در  زیر سینک ظرف شویی هم امکان رشد قارج وجود دارد.

قبل از شروع رشد قارچ ، با بررسی دما ، نقطه مختلف خانه خود را  آزمایش کنید. بیشتر قارچ ها در دمای بین 55 تا 60 درجه فارنهایت ، به دور از حرارت مستقیم و پیش نویس ، رشد می کنند. کسب درآمد از رشد قارچ یک پروژه مناسب برای زمستان است ، زیرا بسیاری از زیرزمین ها در تابستان برای شرایط ایده آل بسیار گرم می شوند.

 

قارچ ها می توانند مقداری از نور را تحمل کنند ، اما محلی که انتخاب می کنید باید عمدتاً تاریک یا کم نور باشد. اگر تصمیم دارید که قارچ را در زیرزمین خود پرورش دهید ، بهتر است آنها مزاحمت در آنجا حداقل باشد. برخی از انواع قارچ ها هنوز در خارج از منزل در سالن های تولید قارچ مربوط رشد می کنند که این روند بسیار طولانی تر (شش ماه تا سه سال) نسبت به محیط های کنترل شده در خانه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه راه اندازی سالن تولید قارچ همین حالا با مشاوران شرکت سپید مزرعه صحرا تماس بگیرید.

فرایند رشد قارچ

کیت پرورش قارچ

اگر قصد دارید پرورش قارچ در خانه را  شروع کنید، مواد مختلفی وجود دارد که می توانید برای کاشت از آنها استفاده کنید. می توانید یک کیت رشد قارچ (جعبه آماده رشد قارچ) که قبلاً با یک محیط رشدی که با تخم قارچ تلفیق شده است خریداری کنید. کیت های رشد قارچ ابزار جدیدی برای شروع کار در صورتی که تازه وارد این فرآیند شوید ، هستند زیرا یک کیت همه چیز مورد نیاز شما را تأمین می کند. اگر بدون کیت شروع کنید ، نوع قارچ که برای رشد انتخاب می کنید بستر رشد قارچ را تعیین می کند ، بنابراین تحقیق در مورد نیازهای هر قارچ مهم است.

 

 

ارسال سریع

ارسال به تمام نقاط ایران

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین و امن بانکی

خرید ارزان

قیمت پایین و کیفیت بالا

مشاوره درخرید

مشاوره رایگان تلفنی برای خرید

اعتبار بالا

همراه با سالها تجربه